Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Poradnia dermatologiczna

dr n. med. Dorota Wilamowska-Kokoszko

Specjalista dermatologii i wenerologii. W 2008 roku ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizację uzyskała w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie. Autor, wyróżnionej przez Uniwersytet Warmińsko –Mazurski , pracy doktorskiej z zakresu patofizjologii bielactwa nabytego.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób dermatologicznych takich jak : trądzik, łuszczyca, choroby infekcyjne i alergiczne skóry, schorzenia włosów i paznokci, diagnostyką dermatoskopową znamion skórnych  i czerniaka. Specjalizuje się w wykonywaniu  zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej ( z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii).

Obecnie pracuje jako asystent Kliniki Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej UWM w Olsztynie. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych  certyfikowanych szkoleniach oraz kongresach naukowych z zakresu  dermatologii oraz medycyny estetycznej. Jest autorką  prac naukowych z zakresu dermatologii oraz współautorką książki:  „Dieta w chorobach skóry”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

2024 © Centrum Medyczne Fabryczna 8. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl
do góry ▲