Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Gabinet USG

dr n. med. Andrzej Kużmicz

Specjalista w dziedzinie radiodiagnostyki, wieloletni kierownik Działu Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ-u Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Kompetentny, z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w zgłębianiu problemów medycznych, doświadczony w procedurach inwazyjnych w celu postawienia precyzyjnego rozpoznania choroby nowotworowej, jak również w leczeniu paliatywnym chorych na nowotwór metodami termoablacji przezskórnej. Specjalizuje się w obrazowaniu tarczycy, węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej

lek.med. Justyna Burzyńska-Śliwowska

Specjalistka w dziedzinie radiodiagnostyki, pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej, Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na diagnostykę schorzeń gruczołu piersiowego kobiet, gdzie jej doświadczenia zawodowe zdobyte w szeregu szkoleniach w cenionych ośrodkach diagnostycznych w kraju są wykorzystywane do optymalnej diagnostyki schorzeń piersi, najczęściej rozpoznawanego nowotworu u kobiet w Polsce i Europie.

W gabinecie USG  wykonywane są badania tarczycy, gruczołów piersiowych, węzłów chłonnych, jamy brzusznej oraz układu moczowego. Dodatkowo w Centrum Medycznym Fabryczna 8 znajduje się profesjonalnie wyposażona sala zabiegowa, w której wykonywane są drobne zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej, medycyny estetycznej oraz zabiegi diagnostyczne takie jak biopsja cienko- i gruboigłowa.

2024 © Centrum Medyczne Fabryczna 8. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl
do góry ▲